Get your English ready...
be-school
Výuka manažéri

Príprava skúšky

Na všetky druhy medzinárodných jazykových skúšok (Cambridge, TOEFL, IELTS, City&Guilds a Goetheho inštitút) je nutné sa vopred adekvátne pripraviť.

 

Preto ponúkame našim poslucháčom možnosť individuálnych prípravných jazykových kurzov. Na týchto kurzoch sa špecificky zameriavame na jednotlivé oblasti ovládania a na skúške preverovania jazyka : posluch, čitanie, písanie a hovorenie (listening, reading, writing, speaking).

 

Kurzy je možné absolvovať v rôznych dĺžkach. Celkovo je používaný model tzv.10 hodinových blokov. Tieto bloky si môže poslucháč objednať podľa vlastnej úvahy a potreby t.j. môže to byť 10, 20, 30... hodín.

 

Obsah blokov je zameraný na odstránenie tých nedostatkov, ktoré sú najvypuklejšie a posilnenie silných stránok ovládania jazyka.

 

Kurzy vedú zahraniční a domáci lektori.


Poslucháč môže počas prípravného kurzu absolvovať tzv. Mock test t.j. simuláciu "ostrého" testu. Podklady takého testu sú získané z realizácie testov počas minulých rokov. Lektori test vyhodnotia a na základe záverov poslucháčovi doporučia ďalší postup.

 

Cenník prípravných jazykových kurzov je uvedený nižšie.Súbory na stiahnutie

Cenník príprava

 
 

Nájdete nás aj na Facebooku
facebook-buttons-28-56-

© 2010 BE - school
Všetky práva vyhradené.
Business English School, s.r.o.
Andreja Kmeťa 13
Martin, 036 01
www.be-school.sk