Get your English ready...
be-school
E-learning

Ako učíme

elearning-ii1_400Študenti obdržia pozvánku na stretnutie, prihlásia sa na svojom osobnom počítači a zúčastnia sa na hodine on-line cez video konferenciu. Hodiny sú vedené väčšinou individuálnou formou (lektor + 1 poslucháč). Študenti vidia učiteľa cez video kameru a počujú sa navzájom cez mikrofón a slúchadlá. Učebný materiál je prezentovaný cez multimediálne aplikácie a študent ich môže vidieť na svojej obrazovke. Vyučovacia hodina je 45 min a je navrhnutá ako kombinácia klasickej a on-line hodiny, špeciálne pre on-line vyučovanie.

 

Ponúkame :


Všeobecné vyučovanie - model ktorý zahŕňa všetky formy vyučovania určené pre dané úrovne od začiatočníkov až po pokročilých. Takéto vyučovanie je tématicky štrukturované.


Individuálne vyučovanie - model, ktorý je zameraný na individuálne potreby študenta tak, aby každý študent dosiahol  a získal zručnosti, ktoré potrebuje. 


Konverzačné hodiny - model pre mierne pokročilých a pokročilých, kde si študent môže vybrať z ponuky alebo dohodnúť oblasti komunikácie s native a non-native lektormi cez internet.  


Online z pohodlia Vášho domu !  
 

Nájdete nás aj na Facebooku
facebook-buttons-28-56-

© 2010 BE - school
Všetky práva vyhradené.
Business English School, s.r.o.
Andreja Kmeťa 13
Martin, 036 01
www.be-school.sk