Get your English ready...
be-school
Výuka študenti

Profil školy

Business English School je súkromná jazyková škola pôsobiaca na Slovensku od roku 2007.

 

ets_certifikt_x_400.Je akreditovaným vzdelávacím centrom spoločnosti ETS Global s právom pripravovať poslucháčov na medzinárodné skúšky v súlade s podmienkami Spoločného európskeho referenčného rámca (CEF) pre úrovne A1, A2, B1, B2, C1, C2 a Business english.

 

Jednou z kľúčových špecializácií školy je orientácia na študentov vo vekových kategóriách 13 - 15 rokov a 16 - 18 rokov.

Tomu zodpovedá voľba lektorov (medzinárodní lektori s bohatými skúsenosťami s výukou angličtiny), obsahu a foriem výuky.

 

Výuka môže prebiehať v rôznych skupinách s minimálnym počtom 4 študenti a maximálnym počtom v skupine 12 poslucháčov.

Čas výuky je prispôsobený časovým a pracovným povinnostiam poslucháčov (od 7.00 hod. do 20.00 hod.) od pondelka do piatku.

 

Škola má vybudované školiace priestory na profesionálnej úrovni (využívanie multimediálnych vzdelávacích pomôcok, interaktívnej tabule, wi-fi konektivity, SW vzdelávacích programov, samovzdelávacích pomôcok - CD resp. DVD, knižnica anglickej literatúry pre poslucháčov školy, a pod.).

 

Škola sídli v centre mesta na adrese : Andreja Kmeťa 13, Martin (BC Slovan, pri hlavnej pošte) a má vybudované nové vzdelávacie centrum pre vekovú kategóriu 11 - 14 ročných na ZŠ P.Mudroňa. Pre lepšiu orientáciu si kliknite na "Kontakt" vpravo hore na web stránke.

 

Základnú charakteristiku realizovaných kurzov si môžete prečítať na základnej podstránke "Výuka ANJ študenti"

 

Teším sa na spoluprácu s Vami !Súbory na stiahnutie

článok TZ
Článok TT
článok Telegraf

 
 

Nájdete nás aj na Facebooku
facebook-buttons-28-56-

© 2010 BE - school
Všetky práva vyhradené.
Business English School, s.r.o.
Andreja Kmeťa 13
Martin, 036 01
www.be-school.sk