Get your English ready...
be-school
Výuka študenti

Liverpool

Medzinárodná jazyková stáž

 

Business English School organizuje každý rok štúdium angličiny v anglicky  hovoriacej krajine tak pre študentov, ako aj dospelých. Tieto jazykové kurzy prebiehajú celoročne, so špeciálnym programom na júl a august.

 

Naša škola úspešne spolupracuje s Liverpool School of English (British Council akreditované centrum), ktorá patrí medzi školy ponúkajúce vysokú kvalitu výuky anglického jazyka v UK.

 

Kurzy angličtiny sú ponúkané pre poslucháčov všetkých úrovní, ako krátkodobé alebo dlhodobé semestrálne kurzy, špeciálne kurzy vrátane IELTS, prípravné kurzy na City&Guilds a Cambridge skúšky, kurzy kombinované so získavaním pracovných skúseností a tréningové kurzy pre učiteľov.

 

V prípade Vášho seriózneho záujmu nás môžete kontaktovať na info@be-school.sk a my Vám pripravíme konkrétnu ponuku zahraničnej stáže.

 

Pre študentov vo vekovej kategórii 13 - 16 rokov je pripravený program Junior.

 

Pre vekovú kategóriu 16+ (16 a viac rokov) je pripravený program Adults (klikni TU)

 

 

Junior programme (age 13-16)

 

Intenzívny kurz
Vyučovanie prebieha v medzinárodných triedach s nie viac ako 15 poslucháčov na triedu, kde  vyučujú skúsení, kvalifikovaní anglickí učitelia.  

 

Vyučovanie má teto častí:

 

-  Effective learning : Komunikatívne hodiny rozvíjajúce všetky 4 formy vyučovania – speaking, listening, writing and reading, so špeciálnou pozornosťou na listening a speaking

 

- Task based lesson: O britskej kultúre, témy, ktoré súvisia  s popoludňajšími exkurziami.

 

Afternoon excursions (Popoludňajšie exkurzie)

Naväzujú na dopoludňajšie vyučovanie, študentom sa vysvetľujú historické a kultúrne súvislosti, trénuje sa slovná zásoba a vypracovávajú sa úlohy, ktoré udržujú poslucháčov v aktivite a spájajú naučené s poznaným.

 

Full day excursions (Celodenné exkurzie)

Veľmi dobre organizované, pútavé a informatívne. Najčastešie je to návšteva Londýna (2 hodiny a 10 min vlakom z Liverpoolu).

 

Evening activities(Večerné aktivity)

Či už karaoke, salsa dancing, sport, LSE’s Got Talent, murder mystery alebo Brazilian drumming, každý poslucháč si príde na svoje, nájde si priateľov a to všetko po  ANGLICKY
Súbory na stiahnutie

Stáž prihláška
Obchodné podmienky
Liverpool Juniors

 
 

Nájdete nás aj na Facebooku
facebook-buttons-28-56-

© 2010 BE - school
Všetky práva vyhradené.
Business English School, s.r.o.
Andreja Kmeťa 13
Martin, 036 01
www.be-school.sk